Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Şirketimizin ana politikası, Ürün Güvenliği, Sağlık ve Çevre Duyarlılığı prensiplerini benimseyerek, ürünlerimizin üretiminde görevli tüm çalışanlarının yönetimini ve katılımını tam olarak destekleyerek üretiminden tüketimine kadar bilinçlendirilmesini sağlamaktır.

Toplam kalite sistemimiz tasarım, üretim ve uygulama sürecine risk bazlı bir yaklaşım uygulayarak, çalışanlarımızın müşteri beklentilerini ve mutluluğunu karşılamasını amaçlar. Ayrıca, tıbbi ürün ve hizmetlerimizin EN ISO 13485:2016 ve 93/42/ATT Tıbbi Cihaz Yönetmeliği’nde öngörüldüğü üzere, uygulanabilir mevzuat gereklilikleriyle birlikte, müşteri gereksinimlerini sürekli olarak sağlamaktayız..

Firmamız, Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve koşulların uygunluğunu sağlamak amacıyla, Kalite Yönetim Sisteminin EN ISO 13485:2016 Standardı'na uygun olarak güncellendiğini beyan etmektedir.

Kuruluşundan bu yana firmamızın hedefi “İnsan Sağlığında Güvenlik Sembolü” ile, Avrupa'da iyi tanınan Medikal Sektör ve Türkiye Pazarında lider konumunda olmak ve sürekli eğitim ile desteklenen çalışanlarımızla inovatif üretim ve ürün geliştirme teknolojisini birlikte uygulayarak Avrupa pazarında rekabet gücünü arttırmaktır.

Sertifikalar

ISO 13485: 2016, CE & Tasarım İnceleme

Copyright 2019 Altaylar Medikal Tıbbi Malz. İnş. Teks. Gıda İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bİlişim, Web tasarım & Web yazılım